طراحی سایت با دیمادس

شروع کسب و کار آنلاین با طراحی سایت شکل می گیرد. دیمادس با تجربه هایی موفق در زمینه طراحی سایت برای مشاغل مختلف آماده است تا شما را در این مسیر همراهی کند. تیم ما همواره بر این باور است که تجربه ای جذاب برای مشتریان خود ایجاد کند، این خود دلیلی است که همواره در کنار خلاقیت در تمامی پروژه ها، به دنبال کیفیت بالای فنی و نیز ارتباط موثر با مشتریان خود بوده ایم. 

طراحی سایت
طراحی سایت

چه کسب و کار هایی به طراحی سایت نیاز دارند؟

تمام کسب و کار ها! 
بله امروزه و با توجه به گسترش تکنولوژی، مردم بیشتر وقت خود را در فضای مجازی سپری می کنند. آمار ها نشان می دهد بیشتر مردم نیاز های روزانه ی خود را نیز در این فضا جستجو می کنند.

تمامی کسب و کار ها در هر جایگاهی که هستند نیاز دارند تا خود را بیشتر و بهتر پرورش بدهند. یکی از راه های اساسی در این رشد کسب و کار داشتن یک سایت برای فروش محصول و یا معرفی کسب و کار شماست.

قدم اول در این راه این است که هدف شما از داشتن یک سایت برای کسب و کارتان چیست؟ برای پاسخ به این سوال باید به بررسی دسته بندی سایت ها بپردازیم. 

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت در دیمادس

جلسه ی مشاوره رایگان

زمانی که برای طراحی سایت کسب و کارتان اقدام می کنید، یک جلسه ی مشاوره ی رایگان خواهید داشت تا اهداف برندتان و استراتژی شما معین شود.

ثبت سفارش طراحی سایت

در مرحله ی بعد شما بر اساس آن چیزی که در جلسه ی مشاوره مطرح شده و استراتژی کسب و کار خود سفارش خودتان را ثبت می کنید.

طراحی سایت مد نظر شما

بر اساس اصول UI و UX طرح سایت شما آماده می شود و به مرحله ی اجرایی می رسد.

اتمام پروژه پایان کار نیست!

پس از طراحی اولیه و رفع ایرادات سایت شما تحویل داده می شود، اما این پایان ماجرا نیست. در ادامه خدمات ما پس از پایان کار به شما معرفی می شوند.

انواع طراحی سایت از نظر کاربرد

ویژگی سایت های طراحی شده توسط دیمادس

طراحی ریسپانسیو​​

سایت طراحی شده توسط دیمادس در تمامی پلتفرم ها به شکل مناسبی به کاربر نمایش داده می شود.

طراحی رابط کاربردی​

تمامی اصول و قواعد رابط کاربردی توسط متخصصین ما رعایت می شوند.

رعایت اصول سئو​

تمامی اصول اولیه سئو در طراحی سایت ها رعایت می شود.

سرعت بالا

به دلیل استفاده از هاست مناسب،بهینه سازی کد ها و عکس ها سایت های طراحی شده از سرعت لود بالایی دارند.

طراحی بر اساس نظر شما​

طرح بندی نهایی و رنگ ها و دیگر بخش ها بر اساس نظر کارفرما نهایی می شود

تفاوت سایت های ایستا و پویا

سایت های ایستا به سایت هایی گفته می شود که بصورت HTML طراحی می شوند. برای اینکه شما هر تغییری در این سایت ها ایجاد کنید(برای مثال انتشار محتوا) نیاز است تا به دانش کد نویسی آشنایی داشته باشید. برای انجام کار های پیچیده تر طبیعتا به دانش بیشتری مورد نیاز است.

سایت پویا به سایت هایی گفته می شودکه بر بستر یک CMS و یا نرم افزار مدیریت محتوا طراحی و اداره می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این سایت ها این است که برای کارهای روزمره نیازی به داشتن دانش تخصصی نیست و شما با آموزش کوتاه می توانید این کار ها را انجام دهید.

چرا دیمادس از وردپرس استفاده می کند؟

 

همانطور که در بالا اشاره کردیم، سایت های پویا مزیت های خیلی زیادی نسبت به سایت های ایستا دارند. در میان تمام CMS های موجود، وردپرس همواره از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار بوده که باعث شده تا تمرکز دیمادس بر طراحی سایت وردپرسی باشد.
وردپرس به دلیل به روز بودن توانسته به نوعی پیشگام در میان رقیب های خود باشد. به گونه ای که امروزه دیگر خیلی کمتر از CMS هایی مانند جوملا می شنویم و بسیاری از کسانی که در گذشته سایت جوملا داشتند نیز اقدام به طراحی سایت جدید بر بستر وردپرس نموده اند.

یکی از مهم ترین تمایز های وردپرس  قابلیت Open Source بودن آن است. این ویژگی باعث می شود تا به راحتی بتوانید تغییراتی را که نیاز دارید بر روی آن اعمال کنید. بنابراین دست طراحان در هنگام کار با وردپرس باز تر است.
در این میان یکی دیگر از دلایل محبوبیت وردپرس امنیت بالای آن است. سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند از امنیت بالاتری نسبت به سایت های دیگر برخوردار هستند در حالی که نیاز نیست تا کار های پیچیده ای برای بالا بردن امنیت آن انجام دهید.

یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه کنید این است که اگر برای شما CMS اختصاصی نوشته شود، با صرف نظر از امنیت پایین و هزینه ی بالایی که برای شما دارد،  شما تا زمانی که بخواهید از این سایت استفاده کنید برای توسعه، رفع ایرادات و تغییرات وابسته به شرکتی خواهید بود که این وبسایت را برای شما طراحی کرده است.
این ها تعداد اندکی از دلایلی است که ما را به استفاده از وردپرس متمایل می کند. 

تنها یک تماس فاصله دارید تا داشتن یک سایت

شماره تماس: ۰۹۹۰۵۳۷۵۲۹۲

خدمات ارائه شده طراحی سایت در دیمادس

نقره ای

 • سرعت لود بالا
 • طراحی ۵ صفحه
 • طراحی واکنش گرا
 • پنل مدیریت محتوا
 • وبلاگ
 • یکسال پشتیبانی رایگان

طلایی

 • همه ی آیتم های پلن برنزی
 • طراحی ۷ صفحه
 • امکان فروش اینترنتی
 • راه اندازی ssl
 • چت آنلاین
 • یکسال پشتیبانی رایگان

VIP

 • همه ی آیتم های پلن برنزی و طلایی
 • طراحی ۱۰ صفحه
 • اتصال به گوگل مپ
 • راه اندازی سایت مپ
 • اتصال به سرچ کنسول
 • یکسال پشتیبانی رایگان

خدمات ارائه شده بعد از طراحی سایت در دیمادس

یکی از دغدغه هایی که اکثر مشتریان ما مطرح می کنند این است که بعد از طراحی چه بلایی بر سر سایت و هزینه ای که کرده اند می آید؟
ما در دیمادس پیش از اینکه به کسب درآمد فکر کنیم، تمام تلاش خود را می کنیم که به کسب و کار های متفاوت کمک کنیم. یکی از تجربه های بدی که اغلب مشتریان ما در همکاری های قبلی باتعداد بسیار اندکی از فعالان در عرصه دیجیتال مارکتینگ و خصوصا در زمینه طراحی سایت دارند این است که پس از اتمام کار دسترسی ها بصورت کامل در اختیارشان قرار نمیگیرد. ما در دیمادس پس از اتمام پروژه ها تمامی دسترسی ها اعم از دسترسی به پنل هاست و دامنه و همچنین دسترسی به وردپرس را تحویل داده و برای تعویض رمز های ورود نیز مشتریان را راهنمایی می کنیم.

پشتیبانی یکساله رایگان شامل چه خدماتی  می باشد؟

تعداد زیادی از مشتریان ما از لحاظ مالی در سال اول و تا رسیدن به درآمد قابلیت داشتن تیم پشتیبانی فنی مختض به خود را ندارند. در مدت یک ساله پس از اتمام کار طراحی سایت تیم ما آماده است تا برخی از ایرادات فنی که ممکن است برای سایت شما اتفاق بی افتد را برطرف سازد.

این کار تا حد زیادی می تواند نگرانی های شما را کاهش دهد چرا که در این مدت ما به مانند زمانی که کار طراحی را انجام می دهیم، خود را موظف می دانیم که با تمام توان ایرادات پیش آمده برای سایت شما را مرتفع کنیم. همانند تمامی گارانتی های موجود، گارانتی یکساله ی ما نیز شامل شرایطی است که برای اطلاع از آن ها کافی است با ما در تماس باشید.

سایت طراحی شده چه زمانی می تواند درآمد ایجاد کند؟

هر فردی زمانی که اقدام به سرمایه گذاری می کند انتظار دارد برایش سود مناسبی داشته باشد. این انتظار کاملا درست است اما مانند تمام سرمایه گذاری ها، طراحی سایت برای کسب و کارتان نیز برای اینکه به سود برسد نیاز دارد تا از یکسری از قوانین پیروی کند.

باید بدانید که داشتن یک سایت به خودی خود عاملی برای کسب درآمد بیشتر نیست! این شما هستید که با استفاده از یک استراتژی مناسب می توانید از سایت کسب درآمد کنید.

راه های متفاوتی برای کسب درآمد از سایت وجود دارد که تعدادی از آن ها عبارتند از:

 • ایجاد ورود کاربران از گوگل و از طریق سئو سایت
 • انتقال کاربران از طریق سوشیال مدیا مانند اینستاگرام
 • تبلیغات در صفحات گوگل یا همان گوگل ادوردز
 • تبلیغات کلیکی و بنری در سایت های مختلف
 • و...

این ها تنها تعداد اندمی از راه هایی است که باعث می شود تا کاربران متفاوت وارد سایت شما شده و بر اساس نیازشان خرید کنند یا با کارشناسان شما تماس بگیرند. باید بدانید که به جز مورد اول یعنی سئو سایت که برای تمامی سایت ها می توان گفت حیاتی است، انجام دادن بقیه موارد بستگی به بودجه، نوع محصول، حاشیه سود و مواردی از این دست دارد.

نگران نباشید! پس از طراحی سایت، شما می توانید یک جلسه ی مشاوره با کارشناسان ما داشته باشید تا بر اساس استراتژی کسب و کار شما و تمامی مواردی که گفته شد راه های متفاوت برای رسیدن به درآمد از طریق سایتتان را بررسی کنید و با راهنمایی هایی که می شوید بهترین راه را انتخاب کنید.

برای اطلاع از نحوه ی ارائه خدمات سئو سایت  در دیمادس می توانید به صفحه ی آن مراجعه کنید.

قیمت طراحی سایت

طراحی سایت یک پروژه خدماتی است، بنابراین تعیین قیمت آن نیز بستگی به خدماتی دارد که ارائه می شود. این خدمات به دو دسته تقسیم می شوند:
خدمات فنی
خدمات ظاهری و امکانات

اینکه برای طراحی یک سایت چه قیمتی دریافت می شود بستگی به دو دسته از خدماتی است که مطرح شد. خدمات فنی به کارهایی گفته می شود که معمولا شما و کاربرانی که وارد سایت شما می شوند نمی توانید مشاهده کنید اما در کارایی سایت شما موثر هستند.

بحث فنی سایت دارای دامنه ی بسیار گسترده ای قرار دارد که میتوان گفت در آینده ی کسب و کار و سایت شما خیلی تاثیر دارند. حتی برخی از این کارهای فنی که روی سایت شما انجام می شود می تواند پروسه ی کار هایی مانند سئو را برای شما راحت تر کنند.

بحث خدمات ظاهری و فنی نیز همانطور که از نامش پیداست مربوط به خدماتی است که برای شما قابل لمس می باشد. خدمات ارائه شده در این بخش کاملا می تواند بر اساس سلیقه ی شما و مباحث رابط کاربردی طراحی و اجرا شود.

نظرات مشتریان ما

تجربه ی کار با دیمادس