کامل ترین پکیج
مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه مدیریت پیج اینستاگرام امری اجتناب ناپذیر برای کسب و کارها می‌باشد. در ایران جمعیتی حدود ۳۰ میلیون نفر از اینستاگرام استفاده می‌کنند. این یک خبر خوشحال کننده برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است که فعالیت‌های بازاریابی خود را به شکل مدیریت شده تر و با سودآوری بیشتر انجام دهند. البته این کار نیازمند تخصص در مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوای مناسب برای این شبکه اجتماعی محبوب می‌باشد.

چرا آژانس تبلیغاتی دیمادس را برای مدیریت پیج اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

هنگامی که شما مدیریت صفحه اینستاگرام خود را به تیم دیمادس واگذار می‌کنید، ما خدماتی را به شما ارائه می‌دهیم که دارای ویژگی‌های خاصی است و در زیر به معرفی هر کدام آن‌ها می‌پردازیم :

• عکاسی حرفه‌ای:

قطعا میدانید اینستاگرام چیست که الان در این صفحه هستید! و به احتمال زیاد با صفحاتی برخورد داشتید که مربوط به کسب و کاری خاص هستند و زمانی که داخل پیج‌شان می‌شوید با تصاویر بی کیفتی مواجه شدید که از تصاویر آماده موجود در فضای اینترنت هستند!

فکر نمی‌کنم همچین صفحه‌ای را فالو کنید چون حتی زحمت گرفتن عکس‌های با کیفیت هم به خود نمی‌دهند و تصورشان این است که صرفا آپلود کردن هر تصویری موجب افزایش فالوور و تعامل با مخاطب می‌شود.

اما زمانی که مدیریت پیج اینستاگرام خود را به تیم تولید محتوای دیمادس می‌سپرید، دیگر نگران عکس‌های با کیفیت نیستید؛ چون تمامی عکس‌ها توسط عکاس حرفه‌ای مجموعه و به وسیله دوربین‌ DSLR فول فریم ثبت می‌شوند. می‌توانید چند نمونه از تصاویر ثبت شده توسط عکاس  آژانس تبلیغاتی دیمادس را اینجا ببینید:

می‌توانید برای دیدن نمونه تصاویر بیشتر ثبت شده توسط دیمادس در صنعت کافه و رستوران به صفحه نمونه کار‌های عکاسی غذایی مراجعه کنید.

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

• تولید و انتشار منظم پست:

نظم یکی از مهم ترین فاکتور های پیشرفت صفحه‌تان در اینستاگرام است. با تیم مدیریت پیج اینستاگرام ما خیال شما راحت است که یک روز در میان و یا هر روز در ساعات مشخص – که در این ساعات پست های شما بیشتر لایک می‌خورند – پست های جذاب و با کیفیت در صفحه‌تان بارگذاری شده و پیج شما همواره به روز خواهد بود.

• کپشن های مناسب:

دیگر نگران نوشتن کپشن های جذاب و گیرا نباشید، چون این مورد، تخصص تیم تولید محتوای ما است.

• انتخاب بهترین هشتگ:

هر پست با توجه به محتوایی که دارد هشتگ های مرتبطی هم دارد؛ تیم ما همواره در حال پیدا کردن کلیدی ترین هشتگ‌ها برای پست‌هایتان هست تا بازدید بیشتری جذب کند.

• تولید و انتشار استوری:

این روزها بیشتر کاربران برای اشتراک گذاری روزمرگی‌هایشان از استوری استفاده می‌کنند؛ پیام هایی که می‌خواهید استوری کنید را از طریق راه های ارتباطی به تیم مدیریت و تولید محتوای ما بفرستید تا با یک طراحی حرفه ای و زیبا در پیج شما استوری شود. برای مثال رستوران هایی که موسیقی زنده دارند، معمولا از طریق استوری به مخاطبانشان این موضوع را اعلام می‌کنند.

• ساخت تیزر تبلیغاتی:

تیزر تبلیغاتی به شما کمک خواهند کرد تا صفحه‌ای متفاوت و جذاب تر نسبت به سایر رقیبان خود داشته باشید.

• طراحی گرافیکی رایگان:

اگر مدیریت پیج خود را به تیم ما بسپارید می‌توانید طراحی رایگان هر گونه سفارش چاپی مانند کارت ویزیت، لیوان کاغذی، جعبه پیتزا و…. را از ما هدیه بگیرید.

• ارائه گزارش ماهیانه:

اگر سرتان شلوغ است و وقت چک کردن صفحه خود را ندارید نگران نباشید؛ هر ماه گزارشی از وضعیت کلی پیج شامل تعداد پست و استوری ها، تعداد لایک و کامنت و سایر اطلاعات، خدمت شما ارائه می‌گردد تا با یک گزارش کامل از وضعیت صفحه کسب و کار خود مطلع شوید.

• تبلیغ شما:

با توجه به بسته‌ای که انتخاب می‌کنید تبلیغات شما در صفحات پربازدید که فالوور و تعامل بالایی دارند منتشر می‌شود.

• طراحی مسابقه:

مسابقات اینستاگرامی و کد تخفیف می‌توانند در زمان کم ترافیک شدیدی از فالوورها، لایک ها و کامنت ها در صفحه‌تان ایجاد کنند؛ با طراحی مسابقات هوشمندانه و مقرون به صرفه، سرعت رشد صفحه شما را بیشتر خواهیم کرد.

فعالیت در چهارچوب قوانین اینستاگرام:

تیم مدیریت پیج اینستاگرام دیمادس پیوسته قوانین اینستاگرام و تغییرات آن را زیر نظر دارد، در نتیجه همه فعالیت ها را در چهارچوب قوانین اینستاگرام انجام می‌دهد و پیج شما از مجازات هایی مانند بلاک شدن در امان می‌ماند.

ساخت بهترین پروفایل اینستاگرامی:

ما متناسب با موقعیت برند و حوزه کاری شما مناسب ترین پروفایل اینستاگرامی را برای شما ایجاد خواهیم کرد. این کار شامل انتخاب نام کاربری مناسب، طراحی لوگو برای عکس پروفایل برند شما و نوشتن بیوی خوب است.

راه اندازی و معرفی کسب و کار در اینستاگرام یکی از بهترین شیوه های بازاریابی آنلاین است، اما این کار نیازمند صبر و تخصص است. شما باید با آینده نگری شروع به فعالیت در اینستاگرام کنید و با تخصص کافی در زمینه شناخت نیاز کاربران و تولید محتوای مناسب، کسب و کارتان را به سوی پیشرفت هدایت کنید. اما اگر توانایی و یا وقت انجام این کار را ندارید، صفحه تان را به ما بسپارید تا با صرف هزینه ای معقول از مزایای فوق العاده تیم دیمادس بهره مند شوید و با رشد منظم صفحه تان به درآمد های بالاتر برسید.

مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

نظر مشتریان ما

گفت و گو با یکی از مشتریان قدیمی ما آقای شاهین خاصی پور مدیریت شرکت درب و پنجره دوجداره تاپ وین :
+ چه چیزی باعث شد شما به فکر سپردن صفحه خود به یک تیم تولید محتوا بیفتید؟
– خب من وقت زیادی برای تولید پست ها و کپشن های مناسب نداشتم و از آنجایی که به اهمیت دیجیتال مارکتینگ آگاه بودم تصمیم گرفتم صفحه خود را به یک ادمین واگذار کنم تا با صرف هزینه ماهیانه مناسبی بتوانم کسب و کار خود را به صورت آنلاین معرفی کنم.
+ چرا دیمادس را انتخاب کردید؟
– از طریق آشنایی قبلی ای که با موسس این شرکت داشتم و به سوابق کاری او آگاه بودم.
+ به عنوان یک مشتری چه انتظاراتی دارید؟
– تولید محتوا به صورت منظم، نوشتن کپشن های جذاب برای بیننده، پیدا کردن هشتگ های کلیدی، بالا بردن سطح تعامل و تعداد فالوورهای پیج وایجاد ترافیک برای وبسایت…
+ آیا تیم مدیریت شبکه‌های اجتماعی دیمادس به خوبی توانسته انتظارات شما را براورده کند؟
– تا حدود زیادی بله؛ البته ابتدای شروع کار آنطور که فکرش را می‌کردم نبود، در واقع من انتظار چند برابر شدن تعداد فالوور ها را در مدتی بسیار کم داشتم و از رشد ضعیف آن ناراضی بودم اما با کمی تحقیق متوجه شدم که بازاریابی آنلاین نوعی سرمایه گذاری بلند مدت ونیازمند صبر و حوصله است.
+ از زمان شروع سرمایه گذاری در تولید محتوای اینستاگرام، چه تاثیرهای مثبتی روی روند فروش خود احساس کرده‌اید؟
– همانطور که گفتم امروزه مدیریت شبکه‌های اجتماعی به خصوص مدیریت پیج اینستاگرام به صورت درست نقش مهمی را در پیشرفت کسب و کارها ایفا می‌کند؛ افزایش فروش مهم ترین فاکتوری است که من را به ادامه این راه مجاب می‌کند و افزایش فوق العاده تعداد کسانی که برند من را می‌شناسند نیز دومین تاثیر مثبت بزرگ در پیشرفت کسب و کارم است.
+ در آخر چه توصیه ای برای کسانی که به تازگی وارد بازار کار شده‌اند و به فکر پیشرفت هستند دارید؟
– به هیچ وجه از تاثیر شگفت انگیز بازاریابی آنلاین و بخش مهمی از آن یعنی مدیریت و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی غافل نشوید! اگر می‌خوهید کسب و کار خود را متمایز کنید و خود را حرفه‌ای جلوه دهید، مدیریت پیج اینستاگرام خود را به تیم تخصصی آژانس تبلیغاتی دیمادس بسپارید.

مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

چرا باید از اینستاگرام استفاده کنیم؟

اینستاگرام یکی از برترین پلتفرم های شبکه‌های اجتماعی در جهان است که روزانه بیش از میلیون ها نفر بازدید کننده دارد. این پلتفرم ساده اما کاربردی ویژگی های برتری نسبت به سایرین دارد که به برخی از آن ها می‌پردازیم:

۱٫ دسترسی بی نظیر:

اینستاگرام به شما امکان بررسی ۱۰۰ درصد فالوورهایتان را می‌دهد در حالی که این آمار در فیسبوک تنها ۶ درصد است.

۲٫ تعامل خوب:

تعامل در اینستاگرام شگفت انگیز است (لایک ها، کامنت ها و…)؛ پنجاه و هشت برابر فیسبوک و صد و بیست برابر توییتر!

۳٫ کاربری آسان:

استفاده از اینستاگرام بسیار راحت است.

۴٫ رشد فوق العاده:

در سال های اخیر اینستاگرام رشدی بیست و سه درصدی داشته است در مقایسه با رشد دو درصدی فیسبوک و رشد منفی توییتر که در واقع کاربرانش را از دست داده است.

۵٫ همه گیر بودن:

توزیع اینستاگرام بین کاربران آیفون و اندروید برابر است.

۶٫ فعالیت بالای کاربران:

اینستاگرام در حال حاضر، ماهانه بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر فعال دارد.

۷٫ قابلیت پخش زنده:

پخش زنده در اینستاگرام تا صد و پانزده درصد رشد داشته است و این در حالی است که پخش زنده در فیسبوک با کاهش شصت و سه درصدی رو به رو شده است.

۸٫ ضد اسپم:

اینستاگرام در حذف حساب های جعلی یا اسپم بسیار کارآمد است.

۹٫ پیشرفت سریع:

میانگین حساب کاربری در اینستاگرام از نظر فالوور، ماهانه تا شانزده درصد رشد می‌کند.

۱۰٫ دیجیتال مارکتینگ:

اینستاگرام تاکید فراوانی بر ایجاد پول از طریق کسب و کار آنلاین و خرید محصولات دارد. یعنی شما به طور مستقیم می‌توانید محصولات و خدمات خود را ارائه کنید.

۱۱٫ ارتباط متقابل:

اینفلوئنسرها (influencers) یا افراد تاثیرگذار، کاربرانی از اینستاگرام هستند که از محبوبیت و مقبولیت بالایی برخوردارند و نقش تبلیغاتی مهمی دارند؛ شما در اینستاگرام می‌توانید به طور مستقیم با اینفلوئنسر ها شریک شوید و سطح بازدهی و تعامل پیج خود را چند برابر کنید.

۱۲٫ وجود هشتگ ها:

شما می‌توانید با استفاده از برچسب ها (hashtags) محصولات و صفحه خود را بیشتر در معرض بازدید قرار داده و خود را از سایر رقیبان خود متمایز کنید.

۱۳٫ رقابت مستقیم:

شما در اینستاگرام میتوانید عملکرد رقبای خود را به طور مسستقیم آنالیز کرده و با استراتژی های خاص خود از آن ها جلو بزنید.

بزرگترین برتری اینستاگرام نسبت به سایر پلتفرم ها وابستگی و تعهد کاربرانش است که پیوسته در حال بیشتر شدن است و این یعنی اینستاگرام تا سال ها می تواند کسب و کار شما را بیمه کند!

چهار دلیل برای اینکه چرا دراینستاگرام پیج یا صفحه آماده خریداری نکنیم؟

بسیاری از کاربرانی که وارد اینستاگرام می‌شوند در پی جذب سریع فالوور و راه اندازی کسب و کار خودشان هستند، بنابراین به فکر خرید پیج های دیگر با فالوور های بالا می‌افتند. اما چرا ما به شما توصیه می‌کنیم که این کار را نکنید؟
۱٫ کاربران اینستاگرام هر کدام با معیار ها و دلایل خودشان یک صفحه را دنبال می‌کنند، بنابراین با تغییر کاربری یک صفحه دیگر محتوای مناسب خود را دریافت نمی‌کنند و در نتیجه صفحه خریداری شده توسط شما با ریزش فالوور رو به رو خواهد شد.
۲٫ افراد سودجوی زیادی وجود دارند که با خرید فالوورهای فیک، لایک و کامنت‌، آمار های جعلی ثبت کرده و سپس اقدام به فروش صفحه خود می‌‌کنند و بدیهی است که شما با خرید این صفحات دچار شکست و ضرر مالی خواهید شد.
۳٫ پس از آپدیت‌های اخیر این شبکه اجتماعی، برای محاسبه نرخ تعامل محتوای صفحات، علاوه بر لایک‌ها، به کامنت‌ها، تعداد اشتراک گذاری و تعداد ذخیره شدن نیز توجه دارد و توازن این معیارها از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین بسیاری از صفحاتی که فالوورهای زیادی دارند و از نرخ تعامل پایینی برخوردارند، از نظر اینستاگرام کمتر ارزش دیده شدن دارند و محتوایشان کمتر در سرچ‌ها نمایش داده می‌شوند.
۴٫ وقتی شما یک صفحه را خریداری می‌کنید شناخت کافی نسبت به فالوورها و نیازهایشان ندارید و بنابراین ممکن است در معرفی کسب و کارتان با شکست مواجه شوید.

چرا نباید فالوور فیک یا جعلی بخریم؟

۱٫ فالوورهای فیک از کاربرانی تشکیل شده‌اند که فعالیتی در اینستاگرام ندارند و در نتیجه اینستاگرام در طول زمان حساب کاربری آنها را پاک می‌کند و شما با ریزش فالوور مواجه می‌شوید.
۲٫ وقتی شما فالوور فیک می‌خرید، فالوورهای واقعی خود را از دست می‌دهید. برای مثال وقتی شما از ده هزار فالوور برخوردارید اما تعداد لایک هایتان به هزارتا هم نمی‌رسد فالوورهای واقعیتان به جعلی بودن آمار صفحه‌تان پی برده و دیگر شما را دنبال نخواهند کرد.
۳٫ خریدن فالوورهای فیک بر خلاف قوانین اینستاگرام است و ممکن است اکانت شما را بلاک و از دسترس خارج کند.
۴٫ فالوورهای قلابی هرگز از خدمات شما استفاده و یا محصول شما را خریداری نخواهند کرد.